در شهرستان ها اقلام سنگین و حجیم با روش باربری یا وانت و اقلام سبک و کم حجم به صورت درب به درب با یکی از سرویس های (ایران پیام، تیپاکس یا کالارسان) ارسال می شوند.

در تهران اقلام سنگین و حجیم با استفاده از وانت و اقلام سبک با استفاده از پیک ارسال می شوند.

در تمامی حالات مبالغ کرایه بر عهده مشتری بوده و به صورت پس کرایه می باشد.

متاسفانه به دلیل تنوع وزن و حجم کالاها امکان ارسال به صورت دریافت در محل وجود ندارد. 

چنانچه سفارش شامل عیب و اشکال فنی باشد تا 7 روز پس از ثبت سفارش قابل مرجوع کردن خواهد بود. اما مرجوع کردن سفارش به دلیل انصراف از خرید میسر نخواهد بود. 

سفارشات و محصولاتی که سفارش ساخت هستند حداقل 50 درصد مبلغ کل فاکتور به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و انصراف از خرید مشمول 30 درصد جریمه کل فاکتور خواهد شد.

چهت پیگیری سفارشات می توانید از شماره تلفن 02166904840 پیگیری تا همکاران ما در آزمان راهنمایی های لازم را انجام دهند. 

چنانچه کالا به دلیل عیب فنی مشمول گارانتی باشد تا 7 روز قابل مرجوع کردن خواهد بود. پس از گذشت 7 روز امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد. 

پرداخت در آزمان به صورت نقدی خواهد بود. اقلام سفارش ساخت حداقل 50 درصد مبلغ فاکتور به عنوان تاییده سفارش به صورت پیش پرداخت دریافت و مابقی هنگام ارسال بار دریافت می گردد.

چنانچه کالا در انبار موجود باشد و قبل از ظهر روز کاری سفارش ثبت شده باشد، در همان روز سفارش بسته بندی و آماده تحویل به شرکت های ارسال کالا می گردد.

کلیه سفارشات ثبت شده در بعد از ظهر روز کاری جاری یا خارج از ساعات کاری در روز کاری بعد آماده ارسال می گردد.

اقلام و کالاهایی که سفارش ساخت هستند پس از آماده سازی در موعد ذکر شده در صفحه محصول آماده تحویل می گردد.

مرسوله ها به شرکت های معتبر ارسال کالا مانند تیپاکس ، ایران پیام یا کالا رسان تحویل داده شده و شماره رسید آن به مشتری اعلام می گردد.

مسئولیت ارسال و تحویل به مشتری بر عهده شرکت های ارسالی بوده و آزمان مسئولیتی را در قبال نوع خدمات و بد عهدی این شرکت ها نمی پذیرد اما تلاش خود را می کند تا همواره با برترین شرکت ها در زمینه ارسال و تحویل کالا همکاری نماید.