هزینه حمل و نقل سفارش بر عهده مشتری بوده و به شکل پس کرایه می باشد.
خیر، به دلیل خاص بودن تجهیزات آزمایشگاهی امکان عقد قرار داد با سرویس های پستی برای پرداخت در محل میسر نمی باشد.
در صورتی که کالای خریداری شده طی مدت 7 روز شامل اشکالات مشمول گارانتی باشد ، توسط آزمان بازگردانده و دستگاه جدید به مشتری تحویل خواهد شد.
به محض ثبت سفارش در آزمان پیامک خرید و ثبت موفقیت سفارش برای مشتری پیامک می گردد. همچنین پس از تحویل مرسوله به سرویس های پستی پیامک حاوی کد رهگیری و نوع سرویس برای مشتری پیامک می گردد.
در صورتی که ظرف مدت 7 روز معایب و اشکالات مشمول گارانتی در دستگاه دیده شود ، دستگاه بازگردانده می شود.
پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی فروشگاه پرداخت آنلاین با مبلغ دلخواه از طریق لینک اختصاصی درگاه پرداخت با استفاده از شماره حساب ، شماره کارت یا شماره شبا
چنانچه کالا در انبار موجود باشد و قبل از ظهر روز کاری سفارش ثبت شده باشد، در همان روز سفارش بسته بندی و آماده تحویل به شرکت های ارسال کالا می گردد. کلیه سفارشات ثبت شده در بعد از ظهر روز کاری جاری یا خارج از ساعات کاری در روز کاری بعد آماده ارسال می گردد. اقلام و کالاهایی که سفارش ساخت هستند پس از آماده سازی در موعد ذکر شده در صفحه محصول آماده تحویل می گردد. مرسوله ها به شرکت های معتبر ارسال کالا مانند تیپاکس ، ایران پیام یا کالا رسان تحویل داده شده و شماره رسید آن به مشتری اعلام می گردد. مسئولیت ارسال و تحویل به مشتری بر عهده شرکت های ارسالی بوده و آزمان مسئولیتی را در قبال نوع خدمات و بد عهدی این شرکت ها نمی پذیرد اما تلاش خود را می کند تا همواره با برترین شرکت ها در زمینه ارسال و تحویل کالا همکاری نماید.
بله فاکتور به همراه مهر و امضا در بسته ارسال شده قرار می گیرد.
بله چنانچه نیاز به فاکتور رسمی دارید، می توانید با واحد فروش تماس گرفته و تقاضای صدور و ارسال فاکتور رسمی نمایید.